Okul Öncesi Sanat Etkinlikleri

Okul Öncesi Sürpriz Dinozor Yumurta Kartları

Okul Öncesi Kağıt Etkinlikleri

Hangi çocuk taze bir dinozor yumurtası keşfetmeyi sevmez? Bu Sürpriz Dinozor Yumurta Kartları ile sınır gökyüzüdür. Çocuğunuzla oturabilir ve onlarla bu eğlenceli yaratıcı zamanın tadını çıkarabilirsiniz!

Sürpriz Dinozorlar Yumurta Kartları Şablonları

Sıkıcı el sanatlarına veda edebilir ve çocuğunuzun öğrenmesine ve yaratıcı olmasına yardımcı olan el sanatlarına merhaba diyebilirsiniz. Bu dinozor sanatı, çocuğunuzu oynayabilecekleri ve çocuk olmanın tadını çıkarabilecekleri yaratıcı bir yere kolayca götürebilir.

Adım Adım Eğitim

Bu yumurta kartlarını yapmak için süper yaratıcı olmanıza gerek yok! Bunları herkes yapabilir, sadece biraz zaman ve sabır gerektirir.

blank

Bu sevimli küçük dinozora bir bakın. Tüm şablonlar renkli ve renkli olarak mevcuttur. Hangi şablonu seçerseniz seçin, devam edin ve onu kesmeye başlayın.

blank

Devam edin ve aşağıda gösterildiği gibi şablonun üst kısmındaki kesikli çizgi boyunca katlayın.

blank

Ardından, üst kesikli çizgiyi ve alttaki çizgiyi hizalayarak şablonu katlayacaksınız. Gördüğünüz gibi, gerçekten güzel bir şekilde sıralanıyor.

blank

Devam edin ve kıvrımların * gevrek olması için çok sıkı bir şekilde katlayın.

blank

Gördüğünüz gibi yumurta çok güzel!

blank

Kapağı sabitlemek için bir kez daha basın.

blank

Şimdi ne olacağını görmek için yumurtanın kenarını yavaşça çekin.

Sürpriz Dinozor Yumurta Kartları

SÜRPRİZ eğlenceli dino ortaya çıkıyor. Bu Sürpriz Dinozor Yumurta Kartları ile yapabileceğiniz çok eğlenceli aktivite var. Onları kendinize saklayabilir veya dağıtabilirsiniz.

Sürpriz Dinozorlar Yumurta El Sanatları

Bir sanat ve zanaatta sıkışıp kaldıysanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, bu zanaatı seçin. Renkli yazdıran bir yazıcınız yoksa, bu şablonu renk olmadan kolayca yazdırabilirsiniz. Çocuğunuzun istediği gibi boyamasına izin verin. Oradan, zanaatın tadını çıkarabilirsiniz!

Kaynak: https://www.easypeasyandfun.com/surprise-dinosaurs-egg-cards/

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu