Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

• Okuloncesikolik.com internette öğretmenler için gerekli olan etkinlikleri, tutanakları ve gereken evrakları toparlayarak, ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir forum eğitim sitedir.
  • Merhaba okuloncesikolik.com kullanıcıları sitemize destek olmak için konulara cevap yazarak bizlere yardımcı alabilirsiniz.

Okul Öncesi Hareketli Balık Yapımı

Okulöncesikolik

Administrator
Yönetici

Okul Öncesi Hareketli Balık Yapımı - İnternet'te dolaşırken çok güzel bir etkinliğe rastladım. Hareketli balık yapımını resimli olarak ve detaylı bir şekilde anlatacağız. Aynı zamanda yapılış videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Renkli kartonlardan basit ve kolay yapılabilir. Şimdiden kolay gelsin

Hareketli Balık Yapımı.jpg

İnternet’te dolaşırken çok güzel bir etkinliğe rastladım. Hareketli balık yapımını resimli olarak ve detaylı bir şekilde anlatacağız. Aynı zamanda yapılış videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Renkli kartonlardan basit ve kolay yapılabilir. Şimdiden kolay gelsin

Haydi başlayalım…

Hareketli Balık Yapımı - 1.jpg

Resimdeki gibi sırasıyla a4 kağıdımızı katlayarak kesmeye başlıyalım.

Şimdi sıra hareketli kısmda

Hareketli Balık Yapımı - 2.jpg

Resimde görüldüğü gibi katlama izlerini belli yapalım. Daha sonra güzelce katlı yalım. Makas yardımı ile hareketli kısımları keselim ve yapıştıralım.

Artık hareketli balığımız ortaya çıkmaya başladı

Hareketli Balık Yapımı - 3.jpg

Sıra geldi gözleri ve yüzgeçlerine.

Hareketli Balık Yapımı - 4.jpg

Balığımızın ağız kısmını kesip yapıştıralım

Hareketli Balık Yapımı - 5.jpg

Bilgi paylaştıkça güzeldir.