Neler yeni

Hoş Geldiniz!

Okul öncesi kolik topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve özel mesaj gönderebileceksiniz.

Şimdi kayıt ol!

Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

  • Okuloncesikolik.com internette öğretmenler için gerekli olan etkinlikleri, tutanakları ve gereken evrakları toparlayarak, ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir forum eğitim sitedir.
  • Merhaba okuloncesikolik.com kullanıcıları sitemize destek olmak için konulara cevap yazarak bizlere yardımcı alabilirsiniz.

Okul Öncesi Hareketli Balık Yapımı


Okulöncesikolik

Administrator
Yönetici
Katılım
20 Tem 2017
Mesajlar
1,107
Beğeniler
26
Puanları
48
#1


Okul Öncesi Hareketli Balık Yapımı - İnternet'te dolaşırken çok güzel bir etkinliğe rastladım. Hareketli balık yapımını resimli olarak ve detaylı bir şekilde anlatacağız. Aynı zamanda yapılış videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Renkli kartonlardan basit ve kolay yapılabilir. Şimdiden kolay gelsinİnternet’te dolaşırken çok güzel bir etkinliğe rastladım. Hareketli balık yapımını resimli olarak ve detaylı bir şekilde anlatacağız. Aynı zamanda yapılış videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Renkli kartonlardan basit ve kolay yapılabilir. Şimdiden kolay gelsin

Haydi başlayalım…Resimdeki gibi sırasıyla a4 kağıdımızı katlayarak kesmeye başlıyalım.

Şimdi sıra hareketli kısmdaResimde görüldüğü gibi katlama izlerini belli yapalım. Daha sonra güzelce katlı yalım. Makas yardımı ile hareketli kısımları keselim ve yapıştıralım.


Artık hareketli balığımız ortaya çıkmaya başladıSıra geldi gözleri ve yüzgeçlerine.Balığımızın ağız kısmını kesip yapıştıralımBilgi paylaştıkça güzeldir.