Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

  • Okuloncesikolik.com internette öğretmenler için gerekli olan etkinlikleri, tutanakları ve gereken evrakları toparlayarak, ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan; internet üzerinde Güvenli İnternet kampanyasını destekleyen bir forum eğitim sitedir.
  • Merhaba okuloncesikolik.com kullanıcıları sitemize destek olmak için konulara cevap yazarak bizlere yardımcı alabilirsiniz.

Okul Öncesi 23 Nisan Cam Süsleme Sınıf Örnekleri

  • Konbuyu başlatan Okuloncesikolik
  • Başlangıç tarihi
O

Okuloncesikolik

Guest
#1


Okul öncesi 23 Nisan etkinlikleri,Okul öncesi sınıf süsü yapımı,Kolay sınıf süslemeleri hazırlama, 23 nisan sanat etkinlikleri, 23 Nisan Pano çalışmaları, 23 nisan pencere süsleri ve 23 Nisan etkinlikleri boyama sayfaları için yazımızı inceleyebilirsiniz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl ülkemizde coşkuyla kutlanmaktadır. Dünyada bir eşi daha olmayan bu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününü çocuklara büyük önder Mustafa Kemal Atatürk hediye etmiştir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bizler için Kurtuluş Savaşının da simge günlerinde biridir. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları zorlu mücadeleler vererek düşmanları ülkemizden atmış ve Türkiye Cumhuriyetini kurmuştur. Kurtuluş Savaşı devam ederken 23 Nisan 1920’de milleti temsil edecek olan ve mebuslardan oluşan Türkiye Büyük Millet Meclisini açmış ve bu özel günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak çocuklara armağan etmiştir. Artık Türkiye Cumhuriyeti padişahlık rejimini yıkmış ve yerine milletin temsil edildiği millet meclisini açmıştır.
Okul öncesi kolay sınıf süslemesi yapımı


23 NİSAN BAYRAMI İÇİN ŞİİR

Biz dünyaya gelmeden
Her yeri düşman almış.
Atatürk düşmanları,
Yurdumuzdan çıkarmışlar.

23 Nisan günü
Meclis kuruldu diye,
Büyük bayram verilmiş
Çocuklara hediye.

Gülelim eğlenelim,
Kutlayalım bayramı
Verelim hep el ele
Yükseltelim vatanı.


Ana sınıfı 23 nisan süsleme örnekleriOkumaya devam et...
 Üst